Elazığ İnşaat malzemeleri , Elazığ demir,Elazığ çimento

Elazığ İnşaat malzemeleri , Elazığ demir,Elazığ çimento  Kaba İnşaat Malzemeleri
Elazığ İnşaat malzemeleri ,Elazığ demir,Elazığ çimentoFırat İnşaat kaba inşaat malzemeleri olarak başlıca malzemeleri kum, çakıl, çimento, kireç, demir, tuğla, alçı ürünleridir.
Fırat inşaat kaba inşaat malzemeleriyle ilgili bütün ürünlerin teminini sağlamaktadır. İnşaat malzemeleri toptan ve perakende olarak çok uygun fiyata nalbur ve son kullanıcılara satışı yapılmaktadır. Aşağıda çeşitleri bulunan ürünler kaba inşaat malzemesi sınıfına girmektedir bu ürünler ve daha fazlası için bizden fiyat almadan karar vermeyin.Kaba inşaat malzemeleri kısaca kum, çimento, çakıl, mıcır, kireç, demir, tuğla, ytong, sıva alçı, saten alçı, kartonpiyer alçı, asmolen tuğla dan oluşmaktadır.

Elazığ inşaat Demiri

                           ELAZIĞ NERVÜRLÜ İNŞAAT DEMİRİ NEDİR ?
Elazığ inşaat Demiri, betonarme yapılarda kayma ve çekme gerilmelerini karşılamak amacı ile beton içine konulan, özel şekillendirilmiş çeliğe inşaat demiri denir. Standart olarak 12 metre boyunda üretilir. Yüzeyindeki nervürler soğukta burularak imal edilir. İyi yanı betondan sıyrılarak çıkma olasılığı çok çok düşüktür. Kötü yanı ise betonun içinden onu yararak çıkmasıdır.

Elazığ Çatı Sistemleri

Fırat İnşaat, Çatı kaplama sektöründe vardığı en son noktada teknolojisi ile liderliğini sürdürüyor.

Kiremitten, enerjiye, dış cephe kaplamasından, yürüyüş yollarına ve kalıp teknolojisine kadar tüm ortamlarda etkin olan KERMIT, müşterilerine en kapsamlı hizmeti sunabilmek adına yapılanmasını sürdürüyor ve yatırımlarını her geçen gün arttırıyor.

cati_malzemeleri

Çatı kaplama ( kiremit ) alanlarında müşterilerine geleceği yaşatan Kermit, Plastik atıkları kullanarak elde ettiği geri dönüşümlü ürünlerle doğanın korunmasına katkı sağlıyor.

Çatılarda yaşanan  sorunları çözerek müşteri beklentilerine uygun,güvenilir,çevreci ürünleri ile sektöründe ” Çatı Çözümünün Anahtarı “olarak konumlanıyor.

 

Bims (pomza) Nedir? Blokbims’in Özellikleri bims-nedir

Volkanizma sonucu oluşan, kristalize, birbirinden bağımsız gözenekli, süngerimsi, fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı, doğal, volkanik bir kayaçtır. Türkiye genelinde, Orta ve Doğu Anadolu Bölgelerinde toplam 9 milyar m3 civarında rezerv mevcuttur. Nevşehir yöresindeki bims (pomza) yatakları, kalite açısından dünya standartları üzerindedir. Bims (pomza) iş makineleriyle açık ocaklardan çıkarılmaktadır. Ruhsatlı sahalarımızdan ya da diğer açık ocaklardan tüvenan malzeme olarak alınan bims (pomza), elenerek sınıflandırılmakta ve fabrikamızda hammadde olarak kullanılmaktadır. İşletmemizde kullanılan bims 5-18 mm aralığındadır.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir